Remont dachu przed zimą


Szybkimi krokami nadchodzi trudny czas – jesień w pełni, zima za pasem. W domu z dziurawym dachem, gdzie chłód, wilgoć, mieszka się nieprzyjemnie, nieprzytulnie i w dodatku z narażeniem na choroby. Aby nasz dom stał się prawdziwym ciepłym ogniskiem dla rodziny i przyjaciół potrzebna jest szybka decyzja o remoncie dachu.
Renowacja dachu wykonana przez doświadczoną firmę dekarską doskonale zastąpi bardzo kosztowną całkowitą wymianę dachu na nowy. Renowacja zabezpieczy budynek przed działaniem czynników zewnętrznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie.
Naprawa pokrycia dachowego to wymiana uszkodzonych elementów na nowe, naprawa drobnych usterek. Wraz z naprawą pokrycia wykonywana jest hydroizolacja. Nie ma wątpliwości, że dobrze wykonana hydroizolacja skutecznie obroni nasz dom przed największym niszczycielem – wodą.
Podczas renowacji sprawdzone i naprawione będę kominy oraz inne otwory wentylacyjne. Fachowcy wzmocnią osadzenie i szczelność okien, naprawią i zakonserwują albo wymienią na nowe rynny.
Na życzenie właściciela domu ekipa remontowa może na dachu zamontować drabinki służące zatrzymywaniu zsuwającego się śniegu.
Wyremontowany dach będzie dobrze służyć mieszkańcom, a przy tym budynek i jego otoczenie znacznie zyskają na wyglądzie.

Zobacz także jak powinna wyglądać naprawa dachu z papy wykonywana przez profesjonalistów.